Lacey Mosley Sturm životopis

7. srpen 2013 | 21.29 |

Lacey MosleyLacey Sturm

Povolání: zpěvačka, textařka, skladatelka, kytaristka a baskytaristka / Datum narození: 4.9.1981 v Arlingtonu ve státě Texas, USA / Znamení: Panna / Výška: 147cm


Životopis:  Lacey Mosley (celým jménem Lacey Nicole Mosley- nyní také Lacey Nicole Sturm), začala zpívat již v 10 letech, když byla ještě otevřenou ateistkou. Zpívala spolu se svým bratrem v jejich sklepě a už tehdy přemýšlela o založení kapely. V tomto období začala brát lehčí drogy a ve 13. věku se to ještě zhoršilo.

Když jí bylo 14 let, dostala k Vánocům basovou kytaru. Brzy na to začala hrát skladby od Nirvany a Green Day společně s bratrem, který hrál na kytaru.

V 16 letech ji vyhodili z domova po boji s matkou (Lori), do kterého se vložila i policie, a tak se odstěhovala žít ke svým prarodičům do Gulfportu ve státě Mississippi. Zde chodila na střední školu a založila kapelu, které však chyběl baskytarista. Rozhodla se, že v kapele bude zpívat, a jelikož měla svojí kytaru, mohla se věnovat psaní Lacey Mosleysvých vlastních písní. Tentýž rok si prožila záchvaty deprese a měla tendence k sebevraždě, protože přišla o svého přítele, ztratila sourozence, které byla zvyklá vídat každý den. Také přišla o drogy, které brala, takže se duševně ocitla na úplném dně. ,,Měla jsem opravdu pocit, že to je konec.'' říká k tomu Lacey, ,,Takže jsem se rozhodla, že se druhý den zabiju.'' Poté, co ji babička přinutila jít do kostela, Lacey zažila něco nadpřirozeného, duchovního, co ji přivedlo k Bohu. ,,Můj život se po tom úplně změnil...'' říká Lacey. Od té chvíle se tedy stala v Boha věřícím člověkem. Opustila kapelu, která, jak Lacey sama zmínila, pro ni nebyla dobrá a více v ní podporovala prázdnotu, kvůli lidem, kteří ji v kapele obklopovali. Nato začala hrát a zpívat sama a přestěhovala se do města Temple v Texasu. Po návštěvě své matky v Arlingtonu, založila Lacey Mosley novou kapelu a dále už nežila ve státě Mississippi.

V Templeu se sLacey Mosleyeznámila s bubeníkem Jamesem Culpepperem a začali spolu psát písně. Lacey psala a zkládala na své kytaře, mezitím, co hledali baskytaristu. Posléze Jared Hartmann a Sameer Bhattacharya oslovili Lacey Mosley pro přijetí do jejich kapely Sporos. Zpočátku se Lacey odmítla připojit do jejich kapely, ale zanedlouho se Sporos rozpadli a tak se Jared a Sameer připojili k Lacey Mosley a Jamesovi Culpepperovi a založili kapeluLacey Mosley zvanou Listen. Při hledání baskytaristy si prošli dvouma basákama než našli Pata Sealse a přejmenovali kapelu na Passerby. Toto jméno však kapele dlouho nevydrželo a od roku 2000 si začali říkat "Flyleaf". V červnu 2004 se kapela definitivně přejmenovala na oficiální jméno Flyleaf. 

Dne 6.září 2008 se provdala za Joshua Sturm, kytaristu z kapely Kairos. Její manžel je také jako Lacey, křesťan. Krátce před opuštěním kapely Flyleaf, Lacey Mosley oznámila, že čeká se svým manželem syna, který se jim narodil 10.dubna 2011 a pojmenovali ho Joshua Jack Lewis Sturm.

Lacey MosleyLacey Mosley zpívala s kapelou od roku 2000 až po rok 2012, kdy odešla z kapely, aby se, jak sama říká, plně věnovala mateřství a křesťanství.

V roce 2013 Lacey zveřejnila na svých internetových stránkách, že píše knihu, ale zatím nebyla podána žádnáLacey Mosley oficiální oznámení o vydání knihy.

V dubnu 2013 odcestovala do Jižní Afriky jako řečník a zpěvačka na konferenci bohoslužby.

V červenci 2013 zazpívala pro mládežnický tábor "Altar" (Oltář).

V roce 2013 opět otěhotněla a čeká dalšího syna, který se má jmenovat Arrow David Sturm.


Lacey MosleyZajímavosti:

-Její matka Lori je také zpěvačka (zpívá v různých kavárnách po městě).

-Spolu s celou kapelou je Lacey křesťanka-Flyleaf je tedy "křesťanská punk-metal-rocková" kapela.

-Má dvě právní jména: 1.'Lacey Nicole Mosley' a 2.'Lacey Nicole Sturm' (příjmení je manželovo).

-V křesťanství se Lacey "řadí" mezi evangelisty (tzv. protestanty).

-Její až znepokojivě malou výšku (147cm) pravděpodobně zapříčinily drogy, užívané ve vývojovém stádiu těla (10-13 let staré dítě).

Lacey MosleyLacey MosleyLacey MosleyLacey MosleyLacey Mosley liveLacey MosleyLacey MosleyLacey Mosley at the Grammys

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře