Energetičtí upíři -Dokážou i zabít!

16. srpen 2013 | 23.34 |
› 

energetičtí upíři02ENERGETICKÝ UPÍR

Dokáže člověka i

 zabít...

Když se řekne upír či vampír, většina lidí si představí bestie z hororů, jež vysávají lidem krev. Ale existuje ještě druhý typ upírů, jejichž vliv je mnohem nenápadnější. Jde o energetické upíry. Jsou všude a ničím se neliší -kromě toho, že z lidí ve svém okolí energetický upírvysávají životní energii. Při dlouhodobém působení u obětí mohou vyvolat těžké choroby a to jak psychické tak i fyzické, dokážou svou oběť přivést i k sebevraždě a dokonce mohou člověka vysát až k smrti...


oběť Už je to tu zase! U dveří domu v americkém městě Los Angeles se ozývá bušení. Uvnitř se choulí učitelka Jenny, která se skrývá před sousedkou. ,,Je to milá žena, vždy něco přinesla. Ale potom jsem na oplátku musela poslouchat její stížnosti na manžela, děti, šéfa, kolegy a všechny kolem. Než odešla, byla jsem zralá na kolaps,'' svěřuje se své psychoterapeutce po nervovém zhroucení, které ji postihlo po "přátelské návštěvě" sousedky. Jenny svůj fyzický stav -neustálou únavu, malátnost a obtížné dýchání- nedává sousedce za vinu. Americká psychiatrička Dr. Judith Orloff má však jasno. Milá sousedka je zřejmě energetický upír!

JE TO TÉMĚŘ EPIDEMIE!   -,,Jsem vystudovaný psychiatr a neurolog a můžu formálně potvrdit, že se na světě skutečně vyskytují energetičtí upíři, kteří využívají naší životní síly. Je to téměř epidemie.energetičtí upíři Během své praxe jsem viděla mnoho následků jejich činnosti,'' tvrdí Dr. Judith Orloff, která je odborníky z praxe považována za průkopnici oboru energetické psychiatrie. Energetičtí upíři jsou podle ní úplně všude. Lze je potkat v autobusech, v obchodech, restauracích, na pracovišti i doma! Na první pohled můžou působit okouzlujícím dojmem a snadno získávají přízeň okolí. Jenže když s obětí navážou bližší vztah, mohou se pro ni stát i zhoubou... V jejich přítomnosti často na lidi působí podivné pocity -tlak v oblasti žaludku či srdce, mrazení po těle, obtížné dýchání, únava a malátnost. To všechno je náznakem, že člověka někdo v okolí energeticky vysává.

TĚŽÍ Z VÝBUCHŮ EMOCÍ  -Předávání životní energie mezi lidmi je běžné. Dochází k němu dotykem i myšlenkou. Třeba když si na někoho vzpomenete, či kamarádovi dáte ruku na rameno. Tyto hauntedenergetické ztráty jsou mizivé a rychle se přirozenou cestou doplní. Jenže to většinou neplatí v případě, když se na vás zaměří energetický upír. Ten má několik způsobů, jak vysát životní energii, a to v tak velké míře, že se doplnit nestačí. Obvykle vyprovokovává emoční hnutí, často negativní, jako je třeba strach, vztek, nenávist a hádka. ,,Obvykle cíleně vyvolávají konflikty a těží z výbuchů emocí. Velmi dobře si uvědomují (jsou i malé vyjímky, kdy o tom ani neví!), že když se jiní cítí špatně, jim je naopak čím dál tím lépe, a toho náležitě využívají,'' vysvětluje americká psychoterapeutka Cindy Stone. Naštěstí i proti energetickým upírům existují různé ochrany...

POMŮŽE "BUBLINA" A KŘÍŽ  -Vliv energetických upírů může být opravdu extrémně nepříjemný a nebezpečný. Když totiž člověku někdo sebere životní energii, tak mu zákonitě musí někde chybět. A toenergetický upír se podle Dr. Orloff projevuje zdravotními problémy, pro něž nelze najít fyzickou příčinu. Pokud je vliv dlouhodobý, může se u oběti vyvinout i syndrom chronické únavy, výjmečně i depresivní poruchy s následnými sebevražednými sklony. A při mnohaletém působení nelze podle Dr. Orloff vyloučit ani smrt oběti! Obrana proti energetickým upírům naštěstí existuje. Dr. Orloff doporučuje třeba techniku energetické bubliny. Říká, že si stačí oběťpředstavit, že vaše tělo obklopuje z jasného zářícího bílého světla, jež funguje jako štít a nevpouští negativní energie do vaší aury a těla, ale umožňuje přístup energiím pozitivním. Nabízejí se však i jiné možnosti obrany. ,,Pokud máte pocit, že na vás energetický upír útočí, tak je účinnou obranou také symbol vyváženého kříže (tj. kříž, který má všechny čtyři strany stejně dlouhé). Stačí překřížit prsty, nohy, či ruce (překřížené ruce na solaru-na žaludku, pod prsy), a upír k vám ztrácí přístup,'' radí Cindy Stone.  Takže pozor, ať energetičtí upíři nevysávájí i vás!


Kolik existuje energetických upírů?energetický upír

  • Energetické upíry je možné rozdělit na několik druhů. Nejméně nebezpeční jsou prý upíři dočasní. Těmi se podle americké psychoterapeutky Cindy Stone může stát doslova každý. Třeba ve chvíli fyzického či psychického vyčerpání, ve vypjaté emoční situaci, v době nemoci či deprese. Jimi způsobená energetická ztráta prý není nebezpečná, protože je malá a energie se doplní.
  • Horší je to v případě upírů permanentních, kteří se dále dělí na dva typy: úmyslnéneúmyslné. Podle americké psychiatričky Dr. Judith Orloff se neúmyslní energetičtí upíři vyskytují třeba mezi matkami, jež mají k potomkům vytvořený silný citový vztah, či mezi blízkými přáteli.
  • Nejnebezpečnější jsou upíři úmyslní, kteří lidem vysávají životní energii schválně. Většinou mezi ně patří například manipulátoři, ale i provokatéři, kteří schválně vyvolávají konflikty. A pochopitelně i násilníci a surovci, čerpající energii ze strachu svých obětí. Energetickým upírem se však může stát i člověk milý a laskavý, který je dokonce horší, jak násilník a surovec! Takže se 12mějte na pozoru před "přeslazenými lidmi"!!!

  

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře