Jennifer Love Hewitt životopis

23. březen 2014 | 01.00 |

.Jennifer Love

              Hewitt

Povolání: Herečka, zpěvačka, tanečnice, producentka, scénáristka, režisérka, textařka / Datum narození: 21.2.1979 ve Waco, Texas, USA / Znamení: Ryby / Výška: 163 cm / Barva očí: Hnědá


Životopis: Jennifer Love Hewitt se narodila ve městě Waco ve státě Texas v USA. Vyrůstala v Nolanville spolu se svým bratrem Toddem Hewittem a matkou Pat Hewitt po rozvodu s jejím manželem Dannym Hewittem.

Poprvé se Jennifer objevila před kamerou v devíti letech, když se dostala do Show Teamu v Texasu. Byl to taneční tým, který cestoval i po Rusku a Dánsku. V deseti letech se stala mezinárodní mluvčí pro Los Angeles Gear Shoes. Poté hrála v reklamě na hračky od firmy Mattel.

Od roku 1989 do roku 1991 hrála roli Robin v televizní show Kids INC Show. Také natočila video taneční cvičení s Barbie Dance! Workout With Barbie (1991) a zahrála si v komedii Munchies (1992).

V roce 1992 nahrála své první hudební CD, které nazvala Love Songs and only came to Japan. O rok později se objevila v úspěšné komedii Whoopi Goldberg Sestra v akci 2 (Sister Act 2: Back in the Habit).

Hlavní roli Franny Byrd získala v televizním šlágru The Byrds of Paradise (1994). Následující rok vydala své druhé jennifer love hewittCD nazvané Let's Go Bang, které se dostalo do obchodů po celé Americe. Ve stejný rok Jennifer obsadila roli Sarah v dalším televizním hitu Party of Five, který jí nakonec pomohl katapultovat do opravdového show-businessu.

V roce 1996 si zahrála Brooke Figler v rodinné komedii Domácí vězení (House Arrest) a vydala již třetí album, jež nazvala sama po sobě "Jennifer Love Hewitt". V následujícím roce si zahrála v komedii Trojská válka (Trojan War). Opravdově na sebe upozornila ve filmovém hitu Tajemství loňského léta (I Know What You Did Last Summer), kde se spojila s dalšími talentovanými herci jako je Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillipe a Freddie Prinze Jr.

Jennifer Love Hewitt se věnuje také hlasovým rolím-dabing, jako byla Thumbelina v animovaném filmu The Adventures of Thumbelina. Volné pokračování Party of Five pod názvem Time of Your Life vysílala televize Fox po omezenou dobu, než jej ukončili kvůli nízké sledovanosti. Jennifer si ztvárnila osobnost Audrey Hepburn v televizním mini seriálu o herečkách. Časopis Premiere magazine's ji uveřejnil jako třetí nejoblíbenější herečku na internetu.

Pro snímek Zvoník u Matky Boží 2 napsala píseň I'm Gonna Love You, protože její postava Madellaine byla jedinou, jež ve filmu nezpívala, ačkoli Jennifer již byla i známá zpěvačka.

V roce 2001 jí byla nabídnuta role Paige Matthewsové v seriálu Čarodějky (Charmed), ale odmítla ji, a tak ji získala Rose McGowan. Téhož roku oběhla svět komedie Před svatbou ne! (Heartbreakers) v nemž ztvárnila postavu. Paige a zahrála si po boku Sigourney Weaver.

Rok na to se objevila v hlavní ženské roli ve filmu Tuxedo s Jackiem Chanem. Její kariéra tedy stoupala závratnou rychlostí.

Od roku 2005 účinkovala v seriálu Posel ztracených duší (Ghost Whisperer).

jennifer love hewitt.jennifer love hewitt.jennifer love hewittjennifer love hewittjennifer love hewitt.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře