Eva Longoria životopis

30. červenec 2013 | 18.40 |

Eva longoriaEva Longoria Parker

Povolání: Modelka, herečka / Datum narození: 15.3. 1975 v Corpus Christi, Texas, USA / Znamení: Ryby / Výška: 157 cm / Barva očí: Hnědá


Životopis: Eva Longoria Parker americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech. Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyř dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že je pouze adoptovaná, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverli Hills 902 10. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Její dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti. Eva Longoria hraje také v seriálu Zoufalé Manželky, které ji vynesly na vrchol její slávy.

Eva Longoria

EvaEva Longoria Parker

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Eva Longoria životopis marianamegan 26. 03. 2012 - 12:37