Profil moon

jméno: Phoebe, Princess of Darkness
věk: 24 let
znamení: býk
registrace od: 13. 03. 2009 (3.143 dnů)
počet zobrazení profilu: 1074x

O mně

Jsem gothička, spíše vampire styl a alternativní (ráda sama kombinuju různé druhy oblečení s klasickou goth módou). Poslouchám gothic-industrial, metal, gothic rock, rock a někdy se mi i dokonce zalíbí něco z popu, ale spíše z 90. let :-)). Jsem silnou zastánkyní zvířat a přírody, a když na to dojde bojuji za ně až do krve a nehodlám se nikým zastavit. Nemám ráda lidi, kteří jen nečinně přihlížejí, jak tento svět devastujeme a vedeme k záhubě...
Velice ráda čtu o záhadách a nevysvětlitelných věcech týkající se jak nadpřirozena, tak klasické vědy. S oblibou kladu otázky na které se těžko odpovídá a tak následně ty "pravé" odpovědi hledám a pátrám dokud je nenajdu. :-)

Zájmy

V poslední době sem si zamilovala skupinu Suicide Commando, která hraje industrial music. Jak jsem se zmínila prve, poslouchám gothic industrial, metal, gothic rock, rock.
Mé nejoblíbenější seriály jsou Dexter, Simpsonovi, Velkolepé století a Takoví normální mimozemšťané. Mám ráda horory a komedie.
Ráda jezdím na výlety a miluji moře (a teplé počasí). Když vyjedu někam za koupáním, obvykle je těžké mě zahlédnout, protože jsem stále pod vodou. :-D

Oblíbené filmy

Mlčení jehňátek, Hannibal, Červený drak, Vrána, Ospalá dírá, Titanic, Mrtvá nevěsta, Pán Prstenů, Shrek, Harry Potter, Ďáblův Advokát, Adamsonova Rodina, Simpsonovi ve Filmu, Kill Bill, Gejsha, Catwoman, Gothica, Jo a miluju horory, ale né ty blbý krváky co jsou o ničem, mám ráda ty tajemné s nadpřirozenem a založené na pravdě, i když se to jako pravda zdát nemusí....:-.

Oblíbená hudba

Suicide Commando, Evanescence, Flyleaf, Billy Talent, KoRn, Linkin Park, Nirvana, Nevada Tan, Lafee, Lordi (trošililinku), Blink 182, a tak :-)

Oblíbené jídlo a pití

Nejoblíbenější jídlo asi vždycky bude Segedýn a kuře na paprice s knedlíkem. Jinak sendviče, slatkýýý, miluju brambory s tvarohem..:-D
Taky mám ráda pizzu, čínský jídla bez masa-rýže a tak. Je toho hodně ale nejradši mlsám jako každá normální holka:-) Samozřejmě spousta ale spousta sladkého a buráky :-)

Pár slov navíc...

Už nevim co dál napsat:-) Jenom mně napadlo: Věřte v magii a nadpřirozeno, v bytosti! A materialisti (co tomu nevěří) ať nám políbí pr..l :-D :-D no ale fakt že :-)